Styrelsen
SiteLock

axtrav.se © 2019 

Styrelsen 2019

Gunnar Johanzon

(Ordförande+Kassör + Hästägarsektion)

Botvidsgatan 35

52135 Falköping

Mobil: 0705-192160

E-mail: johanzon@telia.com     

 


Mats Kjellén

(V ordförande + B-tränarsektion )

Storekullen 34

53273 VARNHEM

Tel.hem: 0511-603 53

tele mobil: 0738490555

E-mail: Storekullen34@gmail.com



Hans Walker

(Sekreterare)

Nils Bengtsgården Husaby

53395 Götene

Mobil: 0702 172229

E-mail: walker.hans@telia.com

(Travföreningens hemsida)



Ronny Andreazon(Ledamot+B

tränarsektion)

Mobil: 070-837 32 84




Linda Furåker

(Suppleant+B-tränarsektion)

Monteansvarig

Skärv Lilla Munkebo 1

532 92 Axvall

Mobil: 0708-152845

E-Mail: linda.furaker@gmail.com

(Travföreningens hemsida)



 


B-tränarsektion:                                    

Mats Kjellen (Sammankallande)                 

Linda Furåker                                         

Ronny Andreasson                                        Gunnar Carlsson

Emma Möller 


 

Hästägarsektion:

Gunnar Johanzon(Sammankallande)

Bo Larsson

Marie Lang


Emma Möller

(Ledamot+B-tränarsektionen,samt BTR styrelse centralt)

Trässberg Kroken 5

53193 Lidköping

mobil:0705-636692

E-mail: moller.emma@gmail.com


Gunnar Carlsson

(Ledamot + B-tränarsektion)

Binnebergsmo L:a Fjället

54016 Timmersdala

Mobil:070-5794715

E-mail: gunnar.gullan@telia.com


Caroline Axelsson Fagerberg

(Ledamot)

Lillegårdsvägen 17B

54142 Skövde

mobil:0733-262294

E-mail: betoogood@hotmail.com


Bo Larsson

(Suppleant+Hästägarsektion)

Härlunda Karlslund 1

532 94 Skara

Mobil: 0702-784364

E-mail:0511347506@telia.com


Mari Laang

(SUppleant +Hästägarsektion)

Sävare Lillängen Skogslund

53191 Vinninga

mobil:0763-189523

E-mail: marilaang@hotmail.com




                                   


Revisorer: Mats Nilsson, Thomas Ekberg

Revisorersättare: Lars-Erik Prytz


Valberedning: Thomas Widell

Mobil: 076-80 68 654

Kajsa Gustavsson

Göte Lindqvist



 

 

Planerade styrelsemöten 2019

 

    

Styrelsemöte Ons 14 aug 2019

 kl 18:30  Amatörlokalen.